| Automation | Automatic |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Dn | ID200-600mm, ID600-1200mm |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| 전산화 | 전산화 |
| DN | ID200-600mm, ID600-1200mm |
|---|---|
| HS 코드 | 8477209000 |
| 운송 패키지 | 표준 수출 포장 |
| Screw No. | Single-screw |
| Computerized | Computerized |
| DN | ID200-600mm, ID600-1200mm |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Computerized | Computerized |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| Screw No. | Single-screw |
| 포장 세부 사항 | 표준 포장 |
|---|---|
| 배달 시간 | 90 일 |
| 지불 조건 | L/C, T/T, 웨스턴 유니온 |
| 공급 능력 | 일년에 100세트 |
| 원래 장소 | 중국 |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Warranty | 12 Months |
| Pipe Type | PE Pipe |
| Application | Municipal drainage of water less than 45ºC, building outdoor drainage, buried farmland drainage, industrial sewage, road drainage, sewage disposal work, sport field square drainage, electrical and telecommunication project etc. |
| 피딩하는 모드 | 한 공급 |
|---|---|
| 스크루 | 단일 나사 |
| 스크류 채널 구조 | 깊은 스크루 |
| 자동화 | 자동 |
| 압출기 | 단일의 스크류 압출기 |
| 피딩하는 모드 | 한 공급 |
|---|---|
| 스크루 | 단일 나사 |
| 스크류 채널 구조 | 깊은 스크루 |
| 자동화 | 자동 |
| 압출기 | 단일의 스크류 압출기 |
| 피딩하는 모드 | 한 공급 |
|---|---|
| 스크루 | 단일 나사 |
| 스크류 채널 구조 | 깊은 스크루 |
| 자동화 | 자동 |
| 압출기 | 단일의 스크류 압출기 |
| 자동화 | 자동 |
|---|---|
| 시리즈 | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| 운송 패키지 | 표준 패키지 |
| 전산화 | 전산화 |
| 맞춤형 | 맞춤형 |