| 제품 길이 | 맞춤형 |
|---|---|
| 생산 능력 | 100-1000kg/h |
| 적용 | 코팅용 시트/보드 생산 |
| 소재 | PE PP |
| 냉각 방법 | 물 냉각 또는 공기 냉각 |
| 유형 | 파이프 압출기 |
|---|---|
| 플라스틱 가공 | 체육 |
| 수유 모드 | 한 공급 |
| 제품 유형 | 돌출 몰딩 기계 |
| 조립 구조 | 별도의 유형 압출기 |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| 포장 세부 사항 | 표준 패키지 |
|---|---|
| 배달 시간 | 45일 |
| 지불 조건 | L/C,D/A,D/P,T/T |
| 공급 능력 | 50개/월 |
| 원래 장소 | 청도, 중국 |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| 지불 조건 | T/T |
| 원래 장소 | 중국 |
| 브랜드 이름 | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| 유형 | 시트 압출기 |
|---|---|
| 제품 유형 | 돌출 몰딩 기계 |
| 수유 모드 | 한 공급 |
| 조립 구조 | 별도의 유형 압출기 |
| 나사 | 단일 스크류 |
| 파이프 표면 준비 | 샷 블라스팅 |
|---|---|
| 표면 | ≥SA2.5 |
| 상태 | 새로운 |
| 제어 시스템 | PLC |
| 재료 | 에폭시 |